Web Tasarım Taahhutlerimiz

Web Tasarım Taahhütlerimiz

TTR WEB TASARIMI POLİTİKASI

TTR Bilişim olarak hazırlamakta olduğumuz tüm web sitesi projeleri firmaya özeldir, talep edilmesi halinde gizlilik anlaşması yapılarak projenin gizli kalması sağlanmaktadır, Ayrıca tüm müşterilerimize memnuniyetleri ve kaliteli bir web sitesi hizmeti sunabilmek adına aşağıda bulunan tüm hususlar taahhüdümüzdür.Lütfen web sitesi tasarımı yaptırmadan önce aşağıda bulunan taahhütlerimizi okuyunuz. Hangi web tasarım firması ile çalışırsanız çalışın mutlaka aşağıdaki hususları göz önünde bulundurun. Taahhütlerimiz sayesinde proje sonundaki memnuniyetiniz garanti altına alınmış olacaktır.
TTR tüm personeli ilede gizlilik anlaşması yaparak tüm projelerin gizli kalabilmesine imkan sağlamaktadır.
TTR müşteri mail ve web datalarına erişim yapamayacak şekilde veritabanı altyapısı kullanmaktadır.
TTR tüm müşterilerie en teknolojik çalışmaları sunar ancak müşteri beklentisi ve kabulu dogrultusunda hizmet sunar
TTR hiçbir müşteri datasını kendi veya başka müşterisi için kullanmaz
TTR e-mail güvenliği konusunda altyapısında her türlü teknik önlemi almaktadır.
TTR sözleşme ile taahhüt etmiş olduğu tüm hizmetleri eksiksiz mücbir sebep harici tam vaktinde hazırlamayı taahhüt eder
TTR tarafından oluşturulan her türlü eserin FSEK kapsamında takibini ve müşteri tarafından magduriyeti konusunda danışmanlık yapar
TTR eşit işe eşit ücret politikası ile tüm müşterilerine yaklaşmayı taahhüt eder.
TTR asla müşterinin ölçeği, yapılacak projenin nevine göre fırsatçı bir fiyat politikası izlemez.
TTR hazırlayacağı,hazırladığı tüm projelerin sürdürülebilir olmasına gayret eder ve hazırlamış olduğu yazılımlar uzun süre kullanılabilir olur.
TTR hazırlamış olduğu kodlara kendi erişimi dışında müşteri tarafından erişim olmadıkça hazırlanan sitenin ilk haliyle çalışır halde kalmasını taahhüt eder
TTR mail şifresi, FTP şifresi vb tüm önemli şifreleri müşterinin yazılı talebi dışında kimseyle paylaşmamayı taahhüt eder.
TTR tüm müşterilerine firma ölçeğine bakmaksızın elinden gelen en üst seviye hizmet kalitesinde hizmet etmeyi taahhüt eder.
TTR teknolojideki en son yenilikleri takip etmeyi ve bunu güncel projelerine uygulamayı taahhüt eder.

Web Tasarım Referansları

Web tasarım referanslarımızdan bazılarını aşağıda görebilirsiniz, size özel web tasarımına sahip olmak için bize ulaşabilir en uygun fiyata size özel web tasarımına sahip olabilirsiniz.Web sitesinde tüm beklentilerinizin gerçeğe dönüştüğü projeler için sizde 0 216 355 75 37 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Web tasarım müşterilerimizden bazıları aşağıda listelenmektedir. Tüm tasarımlar firma talepleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.